Zaloguj się Utwórz konto

Terminy i warunki dostaw

Termin dostawy znajduje się na karcie produktu, zostanie on także przekazany w potwierdzeniu zamówienia. Dla Twojej wygody wspólnie możemy ustalić również termin bardziej Tobie odpowiadający - w tym celu prosimy o kontakt zaraz po złożeniu zamówienia.

Nasze zamówienia realizujemy przez firmy kurierskie - przeważni DPD - prywatnych przewoźników na stałe współpracujących z naszym działem logistyki jak i również transportem własnym. 

Po wysłaniu przez nas zamówienia otrzymasz wiadomość z dokładną datą doręczenia.

Firma zastrzega sobie prawo do zmiany czasu dostawy z powodów od niej niezależnych. Dokonujący zakupy będzie wówczas o tym poinformowany drogą mailową lub/i telefoniczną. W przypadku znacznego wydłużenia czasu dostawy Kupujący ma prawo do anulowania zamówienia.

Ceny dostaw uzależnione są od kwoty zamówienia.

Ceny po wpłacie na konto:

- zamówienie od 0 - 299,90 PLN - koszt 13,99 PLN

- zamówienie pow. 300,- PLN - dostawa gratis.

 Do cen w opcji "za pobraniem" zostanie doliczony koszt 6,- PLN

UWAGA !!

Wysyłka latarni - ze wględów na delikatną kontrukcję latarni oraz elementów szklanych (szyby boczne) istnieje możliwość, iż w niektórych przypadkach szyby przed wysyłką zostaną zdemontowane i zapakowane osobno. W takich przypadkach klient musi samodzielnie po dostawie wstawić szyby. Czynność ta zajmuje ok. 3-5 min, jest bardzo prosta w wykonaniu.