Zaloguj się Utwórz konto

Dostawa

Ponieważ rozumiemy, jak ważny jest czas i wygoda dokładamy starań aby nasze artykuły docierały do Was szybko. Staramy się również dopasować dostawy do Waszych możliwości czasowych odbioru przesyłki.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom  w wielu przypadkach dostarczamy meble już zmontowane. Pomaga to zaoszczędzić Wasz czas, który lepiej wykorzystać na radość z nowego zakupu. W innym przypadku do przesyłki dołączamy instrukcję montażu i wszystkie niezbędne do tego celu komponenty.

Artykuły dekoracyjne wysyłamy w ciagu 24 h w dni robocze. Zamówienia powyżej kwoty 300 PLN dostarczamy na nasz koszt w dowolne miejsce kraju.

Istnieje możliwość odbioru zamówienia w naszym sklepie stacjonarnym.

W dostawach korzystamy jedynie z usług sprawdzonych firm kurierskich, współpracujących z nami firm transportowcyh lub transportem własnym.

Możliwa jest również wysyłka za granicę Polski.

Ceny dostaw uzależnione są od kwoty zamówienia.

Ceny po wpłacie na konto:

- zamówienie od 0 - 299,90 PLN - koszt 13,00 PLN

- zamówienie pow. 300,- PLN - dostawa gratis.

 

Do cen w opcji "za pobraniem" zostanie doliczony koszt 6,- PLN

Wysyłka latarni - ze wględów na delikatną kontrukcję oraz elementów szklanych (szyby boczne) istnieje możliwość, iż w niektórych przypadkach szyby przed wysyłką zostaną zdemontowane i zapakowane osobno. W takich przypadkach klient musi samodzielnie po dostawie wstawić szyby. Czynność ta zajmuje ok. 3-5 min, jest bardzo prosta w wykonaniu.